Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Łomnica - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

250 000 zł97,28 m² 2 569,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Łomnica tuż przy samym Pałacu Łomnica k. Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 97,28 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

350 000 zł25 m² 14 170 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chroń swój kapitał przed inflacją zainwestuj w własny apartament u podnóży Karkonoszy i zarabiaj na bezobsługowym wynajmie. Na sprzedaż uroczy apartament w kompleksie osada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Spacerowa

Łomnica,dolnośląskie

294 000 zł33 m² 8 930,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apartament osada śnieżka medical spa Sprzedam apartament 1 pokojowy (możliwość przerobienia na 2 pokoje) w inwestycji Osada Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem. Drugie piętro. Bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Spacerowa

Łomnica,dolnośląskie

432 273 zł55 m² 7 889,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj, zarabiaj i wypoczywaj. Podana cena jest cena netto (+8%vat) możliwość zwrotu vat Parametry Inwestycji : Lokal jest już gotowy, działa i zarabia już od 4 lat, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Łomnica

Łomnica,opolskie

599 000 zł505 m² 1 186,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do sprzedaży hala o pow. 505 m/kw mieszcząca się w Łomnicy koło Olesna wc z umywalką Media: woda, prąd,

Szczegóły ogłoszenia