Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka

Kminkowa, Łomnica, wielkopolskie

  • 170 000 zł
  • 3 519 m²
  • 48,31 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Siwiec

Skontaktuj się

Działka

Kminkowa, Łomnica, wielkopolskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

170 000 zł

3 519 m²

48,31 zł/m²

Działka

Zaktualizowane: 4 maja 2026

170 000 zł 3 519 m² 48,31 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 170 000 zł (48,31 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 519 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 128m; szerokość: 28m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: MP INWESTYCJE, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 974656

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną

LOKALIZACJA:
Łomnica, gm. Zbąszyń, powiat nowotomyski, woj. Wielkopolskie.

SPECYFIKACJA:
Numer ewidencyjny działki: 236/2
Warunki zabudowy
Powierzchnia działki: 3 519 mkw.
Kształt prostokąt
Ukształtowanie terenu: równy
Dojazd: gruntowa polna
Ogrodzenie: brak
Media: w drodze

ATUTY:
Działka budowlana przy ulicy Kminkowej. (...)

Agent

Marcin Siwiec

783 016...

783 016 838

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

783 016...

783 016 838

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy